۴۴۱۱۱۸۲۶ - ۰۲۱

۰۱۳-۳۳۵۰۸۰۸۰

تهران، ستارخان، خیابان سازمان آب، پ۱۴۳

گیلان، رشت، فاز۲ضیابری، ساختمان ویسا

اهداف ما

اهداف ما که یکی از مهمترین ارزش‌های بنیادی شرکت است، بی شک رضایتمندی کاربران و سهولت در کاربری محصولات بوده که این امر مستلزم تحقیق و توسعه محصولات فعلی و آتی می‌باشد.

تماس با ما

 اهداف هیرو

یکی از  مهمترین چالش های شرکت اهداف هیرو می باشد که جهت استحقاق آن می بایست گامی بلند در جهت تحقیق و توسعه محصولات فعلی و آتی برداشت.

گروه مهندسی و بازرگانی ویسا

عرضه کننده تجهیزات نقشه ‌برداری در کشور از بدو تاسیس در سال 1387 با بهرهگیری از دانش کارشناسانی با تجربه و همکاری با کمپانی‌های آسیایی در فضایی نو و با ترکیبی تخصصی تر و حرفه ای تر فعالیت خود را در زمینه های تکنولوژی و تجهیزات ژئودوزی، ژئوماتیک و مشارکت در تولید گیرنده های مولتی فرکانس با همکاری شرکت هیرو نگار پارس و شرکت تجهیزات کاوشگران نوآور (تکنو) ادامه میدهد.

لازم بذکر است بازرگانی ویسا نماینده رسمی محصولات کمپانی روید نیز در ایران میباشد.

امید بر آن است تا با همیاری مشتریان عزیزمان گامی بلند در این عرصه برداریم. 

پرسش و پاسخ های متداول

راهنمای ثبت‌نام در سامانه‌ شمیم در وب‌سایت shamim.ssaa.ir ارائه شده است. لینک ثبت نام سامانه شمیم: کلیک نمایید
پیشنهاد می‌شود جهت تعیین پروتکل مناسب در بخش Mount Point موارد زیر در نظر گرفته شود: _ در صورتی که فاصله گیرنده Rover از نزدیکترین ایستگاه شمیم کمتر از 20 کیلومتر باشد، بهتر است از روش Nearest-GGBG استفاده شود. _ اگر فاصله از نزدیکترین ایستگاه شمیم بیش از 30 کیلومتر باشد از پروتکل VRS-GGBG یا iMAX-GGBG استفاده گردد. _ در صورتی که تعداد ماهواره‌های استفاده شده با تعداد ماهواره‌های ردیابی شده در زمان دریافت تصحیحات، نزدیک به هم باشند، پروتکل iMAX-GGBG یا VRS-GGBG انتخاب شود در غیر این صورت از Nearest-GGBG استفاده گردد.
منظور از عدم اتصال به سامانه شمیم عدم سبز شدن آیکون موقعیت در بالای صفحه و قرمز بودن آن می باشد. اگر چراغ ماهواره روی گیرنده به رنگ آبی باشد، به طور کلی4 دلیل برای این وضعیت وجود دارد: _ عدم اتصال و یا دسترسی به اینترنت _ اشغال بودن کدکاربری و رمزعبور شمیم (در بسیاری از موارد، کاربر از کد کاربری شخص دیگری استفاده می¬کند که اگر شخص دیگری در حال استفاده از آن کد کاربری باشد، کاربر نمی¬تواند به سامانه متصل شود. _ عدم تعیین پروتکل مناسب در بخش Mount Point _ اگر از درست بودن سه آِیتم قبلی مطمئن هستید، اختلال در سامانه شمیم وجود دارد و یا سامانه شمیم قطع می¬باشد. توجه: اگر چراغ ماهواره بر روی گیرنده به رنگ قرمز باشد، یعنی گیرنده قادر به دریافت سیگنال ماهواره‌ها نمی¬باشد.

به این صفحه امتیاز دهید

تعداد آرا 17 / میانگین رای 1.5294117647059

اشتراک عضویت در خبرنامه

دریافت تمام آخرین اخبار و پیشنهاد با اشتراک در خبرنامه ما